Kurs ve Seminer İle İlgili Siteler

İleri Teknoloji Merkezi

İleri Teknoloji Merkezi

İLTEM, günümüzün ve geleceğin teknolojilerini yakından takip ederek, bilimsel birikimi yüksek, tecrübeli ekibi ve akademik danışman kadrosu ile sanayinin ihtiyaç duyduğu teknik ve bilimsel desteği vermek amacı ile 2005 yılında Bursa?da kurulmuştur. İLTEM kuruluşundan bu güne, amacına uygun olarak çok sayıda mühendislik, eğitim ve danışmanlık hizmeti gerçekleştirmiştir.
Modelistlik Kursu

Modelistlik Kursu

Kursumuzda gerber eğitimi ücretsiz verilir.
PDI Danışmanlık

PDI Danışmanlık

Mesleki eğitim, seminer ve danışmanlık
British English Dil Kursu

British English Dil Kursu

Her seviyede ingilizce eğitimi veren kurum
Runwaykariyer

Runwaykariyer

Netsis Eğitimleri Muhasebe Eğitimleri, Tıbbi Sekreterlik Kursu İzmir, Genel Muhasebe Eğitimleri
Değişim Sanat Akademisi

Değişim Sanat Akademisi

DOĞRU EĞİTİM DOĞRU BİR BAKIŞ AÇISI GEREKTİRİR. Amaç gördüğünü yapmak değildir. Formu ezberlemek değil form ile gerçek dünya arasında bağlantıyı kurmaktır. 1-Doğru Görmek ve Doğru Algılamak - Nasıl görmeliyiz? - Nasıl sorgulamalıyız? 2- Yöntem Uygulama ve Çözümleme - Oluşturulan bakış açısında yöntem ile çizime başlama. ( Konu ile ilgili daha detaylı, kapsamlı bilgi için eğitimcilerimizle görüşmeniz önerilir. ) EĞİTİM AŞAMASI ve KONULAR Temel Eğitim ile başlayacak olan eğitim sürecinde eğitim konuları ve aşamalar öğrencilerin seviyesine göre yönlendirilmektedir. Öğrenci çalışmaları her ay sonu eğitmenler tarafından birebir değerlendirilerek, öğrencinin aylık gelişim süreci analiz edilmektedir. Gerekli görüldüğü takdirde öğrencinin çalışma grubu veya saatlerinde değişiklik yapılmaktadır. GENEL YAKLAŞIMIMIZ Eğitim sürecinde asıl olan öğrencinin bakış açısını zenginleştirmektir. Somut kavramların yanı sıra soyut kavramları da güçlendirmektir. Sanat tarihi, günümüz modern sanatı ve endüstriyel yaşamı doğru yorumlamak ve aktarmak önemlidir. Söz konusu temel amacımız öğrencimizin gerek sınavlara hazırlık sürecinde desteklerken sonrası için de Üniversite ve iş yaşamında mesleki bir vizyon sahibi olmasına katkıda bulunmaktır. Öğrencilerimizin eğitim sürecinde genel kültür ve yönelecekleri mesleki alanla ilgili temel bilgileri edinmelerine yönelik oluşturulmuş bazı seminerler. - Bazı Seminer Konuları - Aşamalı olarak; Sanat Tarihi - Günümüz Çağdaş Normlar da Endüstriyel Yaşam ve Sanat. - Grafik Tasarım, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, Görsel İletişim gibi bölümlere yönelik Üniversite ve sonrası sektöre yönelik bilgi seminerleri. KAYIT KOŞULLARI ve ÖN DEĞERLENDİRME Eğitimlerimiz başlama zamanı ve seviyeye göre gruplar halinde verilmektedir. Grup kontenjanlarımız belirli kişi ile sınırlıdır. EĞİTİM BAŞLIKLARI TEMEL SANAT EĞİTİMİ
Hasta Kabul Kursları

Hasta Kabul Kursları

meslek sahibi olmak isteyenler için M.E.B. sertifika onaylı Hasta Kabul Kursu
Yangın kursu

Yangın kursu

Eğitimlerimiz hafta sonları yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz kendi alanlarında uzmanlaşmış kadrodan oluşmaktadır. Sınflarımız klimalı ve projektörlüdür. Yangın eğitimi ile ilgili tüm ders notları tarafımızdan sağlanmaktadır.Dersler görsel ağırlıklı olup her ders için sunumlar hazırlanmıştır.
Online Hızlı Okuma Kursu

Online Hızlı Okuma Kursu

Okuma hızınızı bir ayda 4 katına çıkaracak anlayarak hızlı okuma kursu.
İlk yardım Kursu

İlk yardım Kursu

Eğitimlerimiz hafta sonları yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz kendi alanlarında uzmanlaşmış kadrodan oluşmaktadır. Sınflarımız klimalı ve projektörlüdür. Eğitim kurumumuz İstanbul'da faaliyet göstermektedir.Eğitmenlerimiz alanlarında uzmanlaşmış kadrodan oluşmaktadır. Eğitim pratik ve teorik olmak üzere 2 aşamadan oluşmaktadır.
Tekstil Eğitim Sitesi

Tekstil Eğitim Sitesi

ÖZEL JAKAR VE ARMÜRLÜ DOKUMA KUMAŞ DESİNATÖRLÜK EĞİTİMİ.
Hasta bakım kursu

Hasta bakım kursu

Kurumumuz İstanbul ilinde faaliyet göstermekte.Eğitim amacımız yaşlı ve hasta bakımı ile ilgili eğitim vermek.Hocalarımız alanında uzmanlaşmış kadrodan oluşmakta.

Diğer Kurs ve Seminer Siteleri

[1]2