Eğitim Hizmetleri İle İlgili Siteler

Megem Akademi

Megem Akademi

MEGEM Akademi; 1993 yılında ulaştırma ve lojistik alanında eğitim hizmetini gerçekleştirmek için kurulan Megem Akademi 2001 yılından itibaren İnsan Kaynakları - Yönetim Sistemleri ve Meslek Eğitimleri konusunda danışmanlık faaliyeti göstermek üzere eğitim yelpazesini genişletmiştir.120 eğitmeni , 25 çalışanı ve 3000?ne yakın referansıyla MEGEM akademi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Hedefi; hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyetine odaklanan ve eğitim kalitesinde taviz vermeyen disipliniyle sektörünün öncü kuruluşu olmayı sürdürmektir .
Ce1 Eğitim Araçları

Ce1 Eğitim Araçları

İlköğretim Matematik Eğitim Araçları Tasarım ve Üretimi
Eğitim Sertifikası Ankara

Eğitim Sertifikası Ankara

YÖNETİM SİSTEMLERİ e
Finans Eğitim

Finans Eğitim

Finans ve yatırım eğitimi almak isteyenler için değişmez adres.
Ankara Güvenlik

Ankara Güvenlik

özel güvenlik, güvenlik görevlisi, özel güvenlik eğitimi, güvenlik görevlisi eğitimi, ankara güvenlik
Öz-De-Bir

Öz-De-Bir

Özel Eğitim Öğretim Derneği
Bir Kalem

Bir Kalem

Eğitim ağırlıklı çeşitli konularda yazılarım
Online Akademi

Online Akademi

Türkiye nin saygın üniversiteleriyle işbirliği içerisinde olan Online Akademi yüzyüze ve online olarak birçok sertifika eğitimini vermektedir. Aynı zamanda da Üye eğitim kuruluşlarının eğitimlerinin tanıtımını ve satışını desteklemektedir. Kısacası Türkiyenin en büyük eğitim portalıdır.
Mega Hızlı Okuma

Mega Hızlı Okuma

Anlayarak Hızlı Okuma - Fotografik Hızlı Okuma
Akademisyenler.org

Akademisyenler.org

Akademisyenlere ve üniversite öğrencilerine yönelik haber, bilgi, duyurular
Tonguç Akademi

Tonguç Akademi

Tonguç anladıysa herkes anlar. mottosuyla başladığımız ilk dersimizden bu yana başarılarıyla gurur duyduğumuz yüz binlerce öğrencinin desteği ile gece gündüz severek çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Yaptığımız bu işten oldukça keyif alıyor, öğrencilere önemli bir destek olduğunu düşünüyoruz. Her zaman öğrencilerimizin başarılarını art arda sıralayacağı günlerin hayalini kuruyoruz. Bu bize her şeyden çok keyif veriyor. Türkiyenin alanında en iyi hocalarıyla hazırladığımız konu anlatımlarımızı, öğrencilerimizin en hızlı öğreneceği taktiklerle ve gülerek, sıkılmadan öğrenmelerini sağlayacak bir tarzda anlatıyoruz. Tonguçun videoları, yayınlandığı ilk yıllardan itibaren gerek sınavlarda, gerek derslerde öğrenciler için gözle görülür bir başarı elde etti. Videoların tamamı seçkin bir öğretmen kadrosu ile beraber hazırlanıyor. Şimdi seni de, derslerine çalışırken ve büyük başarılara adım atarken bizimle gülümsemeye davet ediyoruz.
Ide Eğitim Danışmanlık

Ide Eğitim Danışmanlık

Bankacılık, finans, dış ticaret, hukuk, kişisel gelişim alanlarında kuruma özel ve açık eğitimler vermekteyiz.

Diğer Eğitim Hizmetleri Siteleri

[1]2 3